Aktualności

Życzenia

Aktualności

Praca biura

W związku z przerwą świąteczno-noworoczną w dniach od 22 grudnia 2014 do 6 stycznia 2015 roku biuro Słupskiego WOPR będzie nieczynne

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z harmonogramem podczas przerwy świąteczno-noworocznej zajęcia nauki i doskonalenia pływania oraz Grupy Ratownictwa Sportowego nie odbywają się.

16:21, 2014-12-16

Aktualności

II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Morsów w Pływaniu Ektremalnym na Czas

W dniach 6-7 grudnia 2014 w Sopocie, odbyły się II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Morsów w Pływaniu Ekstremalnym na Czas. W wodzie o temperaturze 5°C rywalizowało wiele drużyn z całego świata, w tym Słupskie WOPR, które reprezentowane było przez Piotra Cieszyńskiego, Krzysztofa Raczkowskiego oraz Jakuba Zubel.

W zawodach wzięło udział ponad 110 zawodników. Rywalizacja w ekstremalnych warunkach odbywała się w basenie Sopockiej Mariny przy dopingu wielu kibiców. Zawodnicy Słupskiego WOPR zajęli wysokie miejsca: Piotr Cieszyński zdobył złoty medal na 50 m stylem klasycznym, a na dystansie 50 m stylem dowolnym zajął 4 miejsce. Jakub Zubel został Mistrzem Polski w konkurencji 25 m stylem klasycznym oraz zdobył brązowy medal na dystansie 25 m stylem dowolnym.

08:44, 2014-12-10

Aktualności

Mikołajkowe Zawody Pływackie

W dniu 7 grudnia 2014 roku na pływalni Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Pływackie Zawody Mikołajkowe, organizowane corocznie przez Słupskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Zawody otworzył Prezes Słupskiego WOPR Piotr Dąbrowski wraz z przybyłymi gośćmi: Z-cą Dyrektora Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Słupska Bronisławem Nowakiem, Dyrektorem Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupsku Henrykiem Jarosiewiczem oraz Panią Agatą Olszewską – Inspektorem Wydziału. Kierownikiem organizacyjnym zawodów na dużej niecce był Jacek Fudro, natomiast na brodziku Michał Budzich.

W zawodach wzięło udział ponad 400 dzieci z większości szkół nauki pływania w Słupsku. Każdy uczestnik oprócz okolicznościowego medalu otrzymał słodką paczkę od świętego Mikołaja, który aktywnie zachęcał wszystkie dzieci do wspólnej zabawy.

Specjalne podziękowania należą się ratownikom, sędziom oraz  wszystkim innym wolontariuszom, którzy licznie stawili się na Zawodach. Dzięki ich pomocy organizacja zawodów przebiegła sprawnie i wszyscy zawodnicy kończyli Zawody  z uśmiechem na twarzy.