Specjalistyczne szkolenie z zakresu ratowania życia na skuterach wodnych z platformą LIFESLED.

Strona głównaAktualności › Specjalistyczne szkolenie z zakresu ratowania życia na skuterach wodnych z platformą LIFESLED.

Szkolenie z zakresu  ratownictwa skuterowego pozwala uczestnikom na zdobycie umiejętności niezbędnych do używania skutera wodnego z platformą, przygotowuje do pracy w warunkach morskich.

Szkolenie odbywa się w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą „Wykonywanie zadań z zakresu ratownictwa wodnego oraz organizowanie i przeprowadzenie szkoleń ratowników wodnych w zakresie ratownictwa wodnego na obszarze województwa pomorskiego w 2013r.” współfinansowanego przez Pomorski Urząd Wojewódzki.

Trzydniowy kurs zaczyna się lekcjami instruktażowymi, ale zawiera głównie ćwiczenia praktyczne na wodzie. Pozwala on poznać techniki prowadzenia skutera wodnego oraz techniki ratownictwa dla jednej osoby jak i dla zespołu dwuosobowego. 

Szkolenia odbędą się w dwóch terminach:

I.) 13-15 września 2013r.
II.) 20-22 września 2013r.

Wypełniony i własnoręcznie podpisany formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej) należy dostarczyć do biura Słupskiego WOPR osobiśce, poprzez fax lub email.

Liczba miejsc jest ograniczona do 15 osób na jedno szkolenie (o zakwalifikowaniu decyduje kolejność wpłat)

Koszt szkolenia wynosi 540 zł. Cena obejmuje materiały szkoleniowe, zakwaterowanie oraz wyżywienie uczestników kursu.

Podczas  akredytacji i szkolenia nie będą przyjmowane wpłaty gotówkowe.

W szkoleniu brać udział mogą wyłącznie osoby pełnoletnie.

Niezbędne wyposażenie indywidualne: pianka neoprenowa lub suchy skafander, kask, buty, rękawice, kamizelka asekuracyjna, gwizdek, okulary ochronne.

Formularz zgłoszeniowy, harmonogramy szkoleń oraz mapa dojazdu do miejsca zakwaterowania znajduje się do pobrania poniżej.

NUMER ALARMOWY WOPR
669 526 898


Dofinansowanie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

179.3873.jpg